У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:20, 19 Червня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Екскурсії по Львову

Екскурсії по Львову thumbnail

Львів є серцем західної України, своєрідною межею між східними та західними народами, між православ’ям та католицизмом. Місто довгий час було під впливом багатьох імперій та народів, і це залишило помітний слід в культурі, архітектурі, мові та у самих львів’янах. Кожен прагнув додати щось своє, і цей ансамбль, що створювався століттям, надає Львову особливого колориту та романтики середньовіччя.

У Львові та навколо міста є безліч місць, які варто відвідати. Пропонуєм Вам наступні екскурсії та тури:

Оглядова екскурсія Львовом
Ви зможете відкрити для себе найвідоміші пам'ятки та споруди, почути нові факти та легенди про будівлі та визначні місця старого міста.
Ви відкриєте для себе наступні споруди та пам’ятки архітектури: Площа ринок (44 будинки, кожен з яких має свою історію), міська Ратуша (безліч сходинок нагору і море задоволення від панорами міста), аптека-музей (можливість оглянути як виглядала фармацептична справа в 18 ст), різноманіття храмів (Домініканський собор, церква Успіння Пресвятої Богородиці, Латинська катедра, каплиця Боїмів, Вірменська церква, Андріївська церква), оборонні споруди Львова (арсенал, порохова вежа, мури старого міста), культурний спадок (оперний театр, театр Марії Заньковецької, картинна галерея). Можливе відвідання Високого замку, звідки відкривається чудовий краєвид всього міста та околиць.

Шевченківський гай
Екскурсія музеєм під відкритим небом “Шевченківський гай” дасть змогу вам відчути справжній колорит та автентичність українських сіл. У музей вдало перенесли історичні споруди з різних регіонів України. Експозиція музею налічує 124 пам’ятки архітектури, котрі обєднані в 54 садиби. В Музеї функціонують 4 виставкових зали. Два з них мають постійну експозицію. У постійній експозиції та сховищах музею знаходиться близько 20 тисяч предметів щоденного побуту і ужиткового мистецтва. Територія музею площею 60 га умовно розділена на шість етнографічних зон. Кожна зона - це міні-село, що складається з 15 -20 пам’яток народної архітектури. У житлових та господарчих приміщеннях розміщено предмети домашнього повсякденного вжитку, сільськогосподарський реманент, транспортні засоби та ремісничий інструмент. Шість таких міні-сіл мають назви: “Бойківщина”, “Лемківщина”, “Гуцульщина”, “Буковина”, “Поділля” і “Львівщина”. З понад 120 пам'яток архітектури із західних областей України, 6 - дерев’яні церкви. Найстаріший експонат - селянська хата 1749 року. Є також кузня, школа, лісопильня (тартак), сукновальня, водяний млин та вітряк. Екскурсія зазвичай триває від 2 год.

Личаківський цвинтар
Личаківський цвинтар - один з найвеличніших і найпомпезніших європейських некрополів, заснований у 1786 році. Тут від перших років його заснування хоронили осіб відомих, знатних, найбагатіших - діячів культури, мистецтва, науки і всю політико-адміністративну еліту столиці Королівства Галичина і Лодомерія. Перші поховання здійснювалися на території сучасних полів 6, 7, 9, 10, 14, де збереглась і найстаріша надмогильна плита, датована 1675р. На початку XVI століття тут існував цвинтар для знедолених. Зараз це музей на площі, яка перевищує 42 га, і усипальниця, в якій спочиває понад 400 тисяч людей. На його території є скульптури і архітектурні споруди відомих майстрів: Гартмана Вітвера, братів Шімзерів, Павла Евтельє, Г.Пер'є, Ю.Марковського, І.Левинського, Г.Кузневича, С.Литвиненка, Є.Дзиндри та інших. Шедеври, що вийшли з-під їхнього різця, прикрашають могили осіб різних національностей - українців, поляків, австрійців, німців, вірмен і багатьох інших, які були представниками усіх відомих християнських обрядів - католиків, греко-католиків, православних, протестантів та ін. На полі №76 Личаківського кладовища ведеться спорудження Меморіалу воїнам Української галицької армії. Сюди перенесли прах Олександра Тисовського - основоположника українського "Пласту"; Михайла Галущинського - першого коменданта Українських Січових стрільців; Дмитра Вітовського - державного секретаря Військових справ уряду Західно- Української Народної Республіки. У крипті каплички, що знаходиться на нижній частині меморіалу, похований президент Західно-Української Народної Республіки Євген Петрушевич, прах якого перевезли з Берліну і урочисто перезахоронили сюди у 2002 році. На території музею ведуться роботи з реставрації і впорядкування місць поховань визначних діячів політики, науки і культури. Здійснюється благоустрій території за європейськими стандартами. Екскурсія зазвичай триває від 2 год.

Автобусна екскурсія по Львову
Під час автобусної екскурсії Ви відвідаєте пам'ятки Львова: Личаківське кладовище, Собор Св. Юрія та Високий Замок. Тривалість екскурсії: 3 години.

Велопрогулянка Львовом
Цікавий оглядовий велотур парками та зеленими зонами Львова, який підійде як новачкам так любителям велопрогулянок. Ви матимете можливість проїхатись парком Погулянка та Винниківським лісопарком, насолодитися природою та свіжим повітрям посеред гамірного міста, зупинитися та перепочити біля Винниківського озера та Чортових скель. Тривалість: 4-5 год. Загальна відстань: 20 км. Маршрут: пл. Галицька - вул. Левицького - парк “Погулянка” - вул. Китайська - Винниківський лісопарк - Винниківське озеро - Чатові (Чортові скелі) - с. Лисиничі - вул. Глинянський Тракт - вул. Личаківська - пл. Галицька.

Детальніша інформація за посиланням www.inlviv.info

Контактна інформація:
Туроператор “ІнЛьвів”
Тел.:+38 032 235 76 30
Мобільний: +380984492525
Адреса: вул. Братів Рогатинців 30/1Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: