У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:50, 25 Червня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У галереї “Дзиґа” фотопроект Романа Бурди “Ефіопія. Народ річки Омо”

У галереї “Дзиґа” фотопроект Романа Бурди “Ефіопія. Народ річки Омо” thumbnail

20.06.2014 - 13.07.2014

Дзига

Фотопроект відомого чеського фотографа Романа Бурди "Ефіопія. Народ річки Омо" складається із 25 великоформатних чорно-білих роздруків. Це фотографії, які принесли автору світову славу: пейзажі Ефіопії, звичаї та обряди місцевих людей, портрети. Багато світлин є унікальними, бо фіксують заборонені ритуали, знімати які тубільці дозволяють тільки йому.

Вхід вільний.

Про проект:

Роман Бурда народився 1966 у Чехії. Роман почав систематично фотографувати після першої подорожі до Африки. Ефіопські краєвиди, звичаї та обряди місцевого населення настільки вразили його, що тепер він постійно повертається на річку Омо. Тут Роман має друзів серед тубільців, живе в їхніх сім'ях, переживає з ними різні події, допомагає їм впоратися з адміністративними питаннями і привозить їм подарунки з Великого Світу. У відповідь вони дозволять документувати зникаючу Африку: церемонії та урочистості, які навряд чи хто інший нафотографує, тому що багато з ритуалів (особливо ті, де є насильство і небезпека) заборонені. Для цілого ряду місцевих мешканців поява цих фото також означає, що вони більше не зможуть покинути своє село. Якщо хтось із поліцейських побачить ритуальні шрами на тілі, то зможе запроторити тубільця до в'язниці. Адже кожен рубець на означає що одного ворога вбито. Серед світлин також є унікальна серія портретів, знятих під час сезону дощів. Тоді тубілці практично затягли по болоті джип Романа до свого табору, де автор і пробув весь сезон. Ці фото розширюють і збагачують наші уявлення та дають образ світу, у якому менше сучасної технології і більше залишків давніх часів.

Автор фотографує на класичну чорно-білу плівку на фотоапаратах: Leica M6і Pentax 69.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: