У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:59, 2 Липня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль ізраїльського кіно

Фестиваль ізраїльського кіно thumbnail

3.07.2014 - 8.07.2014

Палац Мистецтв

РОЗКЛАД ПОКАЗІВ
3 липня 19:00 Обман задля спасіння
4 липня 19:00 Вифлеєм
4 липня 21:00 Чарівники
5 липня 17:00 Провідники
5 липня 19:00 Полювання на слонів
7 липня 19:00 Полювання на слонів
8 липня 19:00 Чарівники

Квитки
Вартість — 15 грн

ПРОГРАМА

ВИФЛЕЄМ

реж. Ювал Адлер, Ізраїль/Бельгія/Німеччина, 2013, 99 хв., політичний трилер

“Вифлеєм” розповідає історію малоймовірної дружби між офіцером ізраїльської спецслужби Разі та його палестинським інформатором Санфуром. Санфур — молодший брат високорангового палестинського бойовика. Разі завербував його ще у 15-річному віці, й виробив дуже близьке, майже батьківське ставлення до хлопця. Тепер, у 17 років, Санфур намагається балансувати між запитами Разі й вірністю братові, живучи подвійним життям та обманюючи обох. Коли ізраїльська спецслужба дізнається, наскільки глибоко Санфур залучений у діяльність свого брата, Разі постає перед невирішуваною дилемою.

Стрічка “Вифлеєм” показує небачений, автентичний портрет складної реальності за межами новинних репортажів.

***
ПОЛЮВАННЯ НА СЛОНІВ

реж. Решеф Леві, Ізраїль, 2013, 107 хв., комедія
у ролях: Сессон Габай, Моні Мошонов, Сэр Патрік Стюарт

Найбільш касовий ізраїльський хіт минулого року. Динамічна й кмітлива комедія від визнаного сценариста й режисера Решефа Леві розповідає про банду з 13-річного хлопця та трьох літніх лихачів, що вирішують пограбувати банк. Тут знялися як найвідоміші актори ізраїльської кіносцени (Сессон Габай та Моні Мошонов), так і зірка міжнародного масштабу, сер Патрік Стюарт(“Люди Ікс”, “Стар Трек”). Американські продюсери вже викупили права для рімейку “Полювання на слонів”.

***

ОБМАН ЗАДЛЯ СПАСІННЯ

реж. Майя Кеніг, Ізраїль/Франція, 2011, 86 хв., драма, комедія

Лібі довгі роки не бачила батька. Та тепер вони житимуть разом: матір Лібі, яка живе в Каліфорнії, на тривалий час відправила дівчинку в Ізраїль. Шауль, авантюрист і мрійник, не зовсім готовий до повернення дочки: він не має ні грошей, ні житла, навіть не потурбувався про школу для дівчинки-підлітка. Щоби знайти дах над головою, батько й дочка вдають біженців із півночі країни: в Ізраїлі триває війна, і багато сімей із мирних районів готові прихистити жертв обстрілів. Однак тепер Шаулю та Лібі треба не лише налагодити власні взаємини, а й стежити за тим, щоб не попастись на брехні.

***

ПРОВІДНИКИ

реж. Дрор Морех, Ізраїль/Фрнація/Німеччина/Бельгія, 2012, 95 хв., документальний

Вперше шестеро колишніх голів таємної спецслужби Ізраїлю Шин Бет згодилися поділитися з широкою публікою поглядами й спогадами про власні вчинки та рішення. У відвертих інтерв'ю вони проливають світло на суперечності навколо окупації Ізраїлем територій після Шестиденної війни.

***

ЧАРІВНИКИ

реж. Гай Наттів, Ерез Тадмор, Ізраїль, 2014, 100 хв., комедія, роуд-муві

Магічна подорож 78-річного чоловіка зі своїм сином, релігійним хасидом-репером, до Греції в пошуках старого чаклуна, який одного разу врятував батькові життя. Ця подорож приводить їх до абсурдних зустрічей і фінального випробування батька й сина.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: