У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 11 Липня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Минуле у цифрі

Минуле у цифрі thumbnail

11.06.2014 - 31.10.2014

Центр міської історії Центрально-Східної Європи

Масштабний виставковий проект – експозиція "Минуле у "цифрі": місто, історія та цифрові технології" розрахована на три зали виставкового простору, включає текстове та візуальне наповнення, використання цифрових засобів та передбачає інтерактивність аудиторії.

Виставка "Минуле у "цифрі": місто, історія та цифрові технології" запрезентує результати тривалої праці дослідників Центру над історичними цифровими проектами, які стосуються історії міст та змін міського простору. Виставковий проект Центру створений у форматі публічної історії та спонукає обміркувати роль цифрових засобів для зберігання та передачі історичних даних і можливостей, які відкривають цифрові технології для кращого осмислення минулого.

Проекти, представлені на виставці, реалізовані на перетині "традиційної" та "цифрової" історії. Вони відкриті для користування онлайн, на сайті Центру. "Інтерактивний Львів" показує багату історію Львова за допомогою цифрової карти, яка візуалізує дані про памятки архітектури, впливових особистостей та звичайних мешканців міста, культурні процеси. База даних "Міського Медіа Архіву" включає "Урбаністичні образи", "Карти міст," "Міське відео" та "Мої розповіді", які є добіркою оцифрованих історичних матеріалів про міста і містечка Центрально-Східної Європи.

Важливою особливістю цієї експозиції, як і всіх виставкових проектів Центру, є мультимедійна складова– широке використання цифрових засобів для розкриття проблематики виставки та посилення інтерактивності аудиторії. Мультимедійними елементами виставки стануть інтерактивна стіна, сенсорні екрани, ігрова консоль з відеогрою. Запланована також вулична стендова виставка на площі Ринок як частина проекту в публічному просторі міста.

Експозиція розрахована для людей різноманітного віку і зацікавлень. Експозиція буде доступна для перегляду щодня з 12 червня до кінця жовтня 2014 р. з 11.00 до 17.30.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: