У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:39, 23 Липня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фотовиставка чорно-білих пейзажних фотографій Анни Рицар Black&White

Фотовиставка чорно-білих пейзажних фотографій Анни Рицар Black&White thumbnail

19.07.2014 - 15.08.2014

Mon Chef ресторан, готель Асторія

Фотовиставка всесвітньовідомої майстрині чорно-білого пейзажу - Анни Рицар, творчість якої була високо оцінена на численних міжнародних виставках, а у 2012 році, за версією Hassel Blad, вона увійшла у десятку кращих світових фотографів. Перед запланованими найближчим часом персональними виставками у Парижі, Барселоні та Відні, Анна хоче поділитись своєю творчістю у рідному Львові.
Фотовиставка «Black&White» є унікальною можливістю зануритися у світ чорно-білого пейзажу світу, поспостерігати за гармонією природи в її неперевершеній красі, перенестися із урбаністичного хаосу до цнотливого світу природи.
Там, за вершиною поза часом, інший світ, інші дороги і люди, але в місці, куди переносять нас пейзажі Анни – краса. Ні, це не сум проривається крізь роботи, це лірика, якою наповнене кожне фото, це особлива емоційність. Незалежно, чорно-білі чи кольорові роботи, вони поглинають свідомість, а все, що залишається після – зворушливий спокій.
Багато різних думок виникало в голові автора в процесі появи нових робіт – зображення, ніби самі складалися у такий собі «пазл». Спочатку, це був «пошук гармонії, її прояву в часі та просторі». Пізніше – трансформація у протиставлення «кольоровому, вилизано-гламурному пейзажу», а потім – створення «символічного портрету природи», стан душі у певному просторі та в певний момент.

Вхід вільний.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: