У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 16:50, 28 Липня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ту Стань! – 2014

Ту Стань! – 2014 thumbnail

1.08.2014 - 3.08.2014

Цінувачі древньої культури та всі біжаючі вже вдев’яте можуть долучитися до звитяги української середньовічної культури “Ту Стань! – 2014?, що пройде у форматі зустрічі давніх друзів та нових гостей Заповідника у підніжжі скель, де в IX-XVI столітті існувала велична Фортеця Тустань.

До участі запрошують реконструкторів доби Київської Русі; танцюристів середньовічних танців; ремісників та майстрів, які можуть навчити своєї справи відвідувачів, та презентувати власні вироби; торгівців продуктами, притаманними для нашого регіону; вуличних музик; лекторів з культури, історії та давніх ремесел для проведення лекцій і дискусій у Тустанській школі; волонтерів, що хочуть долучитися до розбудови середньовічного селища та на кілька днів відпочити від буденної суєти.

Цьогоріч формат “Ту Стані! – 2014? – це поєднання військового табору та середньовічного містечка з ярмарком. На відвідувачів чекають імпровізовані подвір’я, на яких можна буде познайомитися із технологіями виготовлення та обробки основних матеріалів; бої воїнів-русичів, моноголо-татар та балтів; виступи вуличних музикантів; штурм фортеці та багато іншого. Як і щороку, кожен матиме змогу себе спробувати у майстерності бою та ремеслі своїх предків, грати на давніх музичних інструментах та взяти участь у штурмі фортеці, навчитися середньовічних танців та купити на згадку сувенір ручної роботи, дізнатися історію Фортеці та взяти участь у дискусіях Тустанської школи.

Місце проведення: c. Урич, Сколівський р-н, Львівська обл.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: