У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:46, 15 Вересня, 2014

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка “Айсберг”: роботи студії дитячої творчості

Виставка “Айсберг”: роботи студії дитячої творчості thumbnail

16.09.2014 - 28.09.2014

Дзига

Несвідоме проявляється в тій інформації, що накопичується протягом усього життя й осідає у пам'яті як досвід. З усієї суми наявних у нас знань у кожний даний момент у центрі свідомості осідає лише невелика їх частка Про деякі знання, що зберігаються в пам'яті, люди навіть не підозрюють. Проте спеціальні дослідження показали, що в регулюванні поведінки людини значну роль відіграють враження, отримані в ранньому дитинстві і закладені в глибинах несвідомої психіки.

Проявляється несвідоме і в інших психічних процесах. Навіть мислення людини може протікати на несвідомому рівні. Що ж до уявлення або таких явищ, як інтуїція і творчість, то їх без участі несвідомих компонентів навіть важко собі уявити.

В дитячому віці ми можемо спостерігати за процессами становлення свідомості "в прямому ефірі". Якщо дорослий художник навмисно відключає свою свідомість, щоб добратися до підсвідомого і малювати більш розкуто і щиро, то дитині не потрібно нічого спеціально для цього робити. Дитина ще не має тих знань і правил, які заважатимуть їй висловлюватись, озираючись на думку спільноти.

Виставка "Айсберг" - про великий шматок льоду, який поступово тоне під воду за час нашого дорослішання. Але поки ми діти - ця крига є для нас повністю видима і має шанс розтопитись. Ми хочемо показати вам, як можуть малювати діти, якщо їх тому не вчити, а просто не заважати.

(Галерея "Дзига")

Вхід вільнийВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: