У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:02, 12 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині знайдені нелегальні цигарки

На Львівщині знайдені нелегальні цигарки thumbnail

Митна та прикордонна служба в місті Львові працює доволі швидко й оперативно. Де як не в автомобілі можна було заховати 1120 пачок не легальних цигарок, а саме під обшивкою в бокових дверцятах, та фільтрі, який в автомобілі називається «повітряним». Таке утнув, всього лише гість, який побував в Україні не дуже довгий період часу.

Прикордонна та митна служби дали цілком правильне і відкрите інтерв’ю, в якому говорили про те, що: «злоумисник, спеціально приховав від митного котролю понад декілька тисяц пачок з цигарками. Це сталося на перетині кордонів Польщі та Угорщини, на поїзді, який прямував за маршрутом «Львів-Медика», та одного з вагонів потягу з рудою серед цієї самої руди». З цього самого вагону потяга, угорець приховав собі трішки більше тисячі пачок сигарет. Законодавство України вимагає, щоб його автомобіль «Фольцваген» простояв на стоянці до того часу, коли суд вирішить і постановить своє рішення. Конфіскований товар був на достатньо велику сумму – близько 38 тисяч гривень. А ось у іншому пінкті переину кордону, вже у громадянина Польщі, було виявлено ще близько 240 пачок, які він намагався також провести у свому автомобілі «Ніссані»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: