У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:16, 12 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Дві надвичайних пам’ятки у Львові. Що робити?

Дві надвичайних пам’ятки у Львові. Що робити? thumbnail

Депутати у Львівській міській ради переймаються щодо деяких пам’яток архутектури, а саме: пам’ятника Шептицького (метрополит), та перенесенні площі, яка присвячена Святому Юрі. Не можуть вирішити й куди переносити пам’ятник та сквер, адже для переносу сквера потрібно відновлювати значний участок дороги, грощей на яку в бюджеті майже не вистачає.

Отже, можемо повідомити, що громадяни повідомили про свій маніфест, щодо того, що вони цілковито проти реконструкції скверу в іншому місті та зносу пам’ятника Шептицькому. Так як, сквер, який залишився з давніх часів, потребує переносу, то це значним чином вдарить по бюджету міста, тому громадські ініціативи проти таких дій депутатів. Це питання зачіпає інтереси активістів, тому що вони стверджують, що похитнеться вся архітектура міста, а також це будет вартувати дуже дорого і взагалі, що не потрібно і їхньому місті проводити такі масштабні операції. Виходить так, що жителі міста Львів більше переймаються затратами бюджета ніж самі жепутати. Цей недопустимий факт, нажаль – існує.

Громадяни та жителі міста, депутати дуже переживають перед прийняттям послідуючих рішень, адже за круглим столом, який відбудиться вже скоро – потрібно дійти спільною думки щодо цих питань.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: