У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 18:15, 14 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Роман Марії Матіос «Солодка Даруся» екранізував режисер зі Львова

Роман Марії Матіос «Солодка Даруся» екранізував режисер зі Львова thumbnail

Кожний справжній українець має обов’язково ознайомитися з творчістю Марії Матіос та прочитати її  роман «Солодка Даруся» або «Драма на все життя», написаний у 2002 – 2003 роках. Цей роман видавався тільки в Україні сім разів, загальний тираж  склав більше 200 тисяч примірників. Книга отримала Шевченківську премію.

По мотивам роману в декількох театрах України можна було побачити виставу «Солодка Даруся». Найбільш вдалою версією стала вистава театру імені Івана Франка режисера Ростислава Держипільського, яку побачили навіть у Америці та Канаді.

І ось, нарешті, публіка зможе побачити «Солодку Дарусю» на великому екрані. За екранізацію цього величного роману взялися Україна, Америка та Польща на чолі з режисером-постановником зі Львова Олександром Денисенко, який вчився у знаменитого польського режисера Анжея Вайди та продовжує з ним і досі працювати.

Вже близько півтора року триває підготовка кінопроекту. Окрім  підтримки від президента нашої країни Петра Порошенка, Міністерства культури та Фонду Кличків, цей кінопроект підтримує відомий у світі кінооператор із Голлівуда Cлавомір Іздзяк, який працював над улюбленим світовим кіношедевром підлітків «Гарі Поттер».

А більш детальну інформацію про майбутнє кіно та проект «Солодка Даруся» Ви зможете почути на презентації 16 березня у кінотеатрі «Київ».



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: