У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:15, 15 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Крадіжки у львівських хостелах

Крадіжки у львівських хостелах thumbnail

Хостели у Львові існують давно. На сьогодні їх більше п’ятидесяти. Власники хостелів намагаютьсяі витримувати всі норми безпеки. Вони мають сертифікати відповідності вимогам безпеки, в які входять обов’язок брати копії документів, що ідентифікують особистість мешканців, наявність індивідуальних скриньок та кімнат для багажу під ключ, сейфів для зберігання цінних речей, кнопки для виклику охорони, тощо. Багато хостелів встановили домофони з відеонаглядом, у деяких встановлені камери відеоспостереження.

Хостел «GHOSTel» у Львові існує майже три роки. Крадіжка, яка сталася тут з польським журналістом-фрілансером та його сусідами по кімнаті, перша. Звичайно, директорка викликала міліцію та запропонувала безкоштовно пожити постраждалим.

Власниця хостелу  «Батярський притулок» говорить, що за п’ять років існування хостелу випадків крадіжок у них не було.

А ось один із співвласників декількох львівських хостелів розповідає, що ще п’ять років назад створив так званий «чорний список». В нього він заносив дані про мешканців, які пішли з хостелу не заплативши  за проживання (їх переважна більшість) та тих, які здійснили крадіжки. Цими даними він ділився з іншими власниками хостелів для того, щоб убезпечити їх від таких людей. Але зараз, коли хостелів стало багато, зробити це стало складніше.

Тому рекомендація всім, хто зупиняється в хостелах, не нехтувати безпекою та зберігати цінні речі в індивідуальних скриньках чи сейфах.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: