У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:06, 17 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Фінал» львівських маленьких футболістів в Києві

«Фінал» львівських маленьких футболістів в Києві thumbnail

Львівські футболісти уже з 12 років починають приймати учать у футбольних матчах. Саме так, вони влаштували справжній турнір зі своєї улюбленої гри. Доречі, це не зовсім простий турнір, - він має назву «Вуличний футбол». В ньому приймають участь багато різних львівських команд, - близько 63-х, різних трьох вікових категорій.

Маленькі любителі футболу сприймають все дуже серйозно, тому що фінал повинен закінчитися матчем в столиці Україні – місті Києві. Взагалі, повністю всі матчі будуть проходити у Львові близько двох місяців. Фанати та вболівальники в дійсності приходять на стадіон аби не пропустити жодного турніру. Вболівають на стільки голосно та з різними гаслами, щоб підбадьорити юних футболістів.

Все закінчиться рокового дня – 23 травня. Єдиною умовою запису до футбольних команд була лише така: не можна реєструватися професіоналам, або юнакам, які вже досить довго займаються в створених міських командах та зареєстровані, як футболісти.

Суперниками, які війдуть в фінал буде не тільки львівська команда, але й інші з міст самого Києва, Вінниці та Дніпропетровська. З числа саме цих суперників і визначиться фіналісти 30 травня.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: