У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:15, 20 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Подорожчання проїзду – це ціла проблема

Подорожчання проїзду – це ціла проблема thumbnail

Для жителів Львову не секрет, що бензин та дизельне паливо дорожчає, а це означає, що потрібно піднімати ціни на проїзд. Але, міська влада всіляко відстоює своє право, щоб не допустити подорожчання проїзду. Адже довгі роки проїзд в автобусному транспорті тримався на рівні 2 гривні та 2,50 гривні. Тепер, все ж таки погодилися щоб підняти його до 3 гривень за людину, звісно не зважаючи на відстань, яку Ви проїхали.

Дійсно – це питання на сьогоднішній день цікавить жителів міста Львова найбільше. Більше пощастило пільговикам, які мають декілька годин на користування своїми пільговими посвідченнями. Цих годин не багато, але вони є: з 10 години до 16. Це досить зручний час, та змінювати його ніхто не буде.

Міська влада Львову зазначає, що вони будуть тримати таку ціну як зможуть довше, оскільки не хочуть щоб жителі міста вийшли на пікет щодо зменшення ціни. Стверджують також, що не допустять й такої ціни як в місті Києві – це близько 6 гривні за проїзд автобусом на одну людину. Жителі і справді покладають великі надії на міську владу, адже більше сподіватися ні на кого. Адже, дійсно буде жахливо якщо проїзд піднімуть в ціні, тоді точно прийдеться користуватися більш доступним транспортом.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: