У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:06, 23 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чи у всіх львівян буде свято?

Чи у всіх львівян буде свято? thumbnail

Раніше мешканці Львова, да в принципі як і всі українці, до великих свят готувалися заздалегідь. Накуповували стільки продуктів, що не було куди складати. Українці вміють працювати, але вміють і святкувти. Але часи змінилися. То одна криза в країні, то «друзі»-росіяни підсобили.

Купівельна спроможність наших людей в останній час дуже знизилась. Як зазначають речники супермаркетів та великих магазинів Львівщини, населення купує тільки найнеобхідніше і багато в чому собі відмовляє. Звичайно, до свят, і Великдень не виняток, кожна сім’я намагається заощадити кошти, щоб зібрати пасхальний кошик та освятити його у церкві. Вартість продуктів значно зросла, коли валюта почала стрімко йти угору. І що ми бачимо?! Долар падає, а ціни на продукти все-рівно зростають. «Якщо курятина раніше була доступна всім вествам населення, то зараз по вартості вона наблизилась до вартості свинини» - жаліються львівяни.

Поспілкувавшись з різними людьми у магазинах Львова, бачимо таку тенденцію, що раніше вони при купівлі продуктів звертали увагу на якість, а не на ціну товару. Тепер люди вибирають продукти ті, що дешевше коштують.

Торгові мережі продуктами харчування у Львові пообіцяли до Великодня дещо знизити ціни при умові стабільного долара. Так, в деяких магазинах вже знизилися ціни на борошно, крупи і, навіть, цукор. Ціни на молочні продукти та олію залишились без змін. Трохи подешевшали курячі яйця.

Але що постійно вражає, так це те, що у всіх цивілізованих країнах напередодні свят завжди проводяться передсвяткові розпродажі, діє система знижок для покупців. А в нашій країні навпаки – як свято, так всі продукти харчування, які так необхідні до столу,  дорожчають.

Сподіваєжмось, що цього разу торговці таки стримають свого слова.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: