У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:50, 24 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Основне запитання жінки щодо вагітності

Основне запитання жінки щодо вагітності thumbnail

Кожна жінка, хоча б раз в житті задавалася різними запитаннями про вагітність. Кожне запитання є дуже чітким та рішучим, оскільки стосується такої важливої тематики. Найчастішим запитанням все ж таки є: як швидше завагітніти? На ці запитання можна постаратися знайти хорошу відповідь в інтернеті, наприклад на такому сайті, як: http://svitmam.ua/. Але все ж таки, краще проконсультуватися з Вашим лікарем – гінекологом.

Буває таке, що жінка після декількох невдач втрачає рівновагу та починає думати про все погане, тому що нічого не виходить – а діти – це головне в житті. Тому потрібно трішечки заспокоїтися та зробити декілька важливих кроків для того, щоб стати мамою в майбутньому: 1) обов’язкова консультація у лікаря-гінеколога та повне обстеження всіх змін, які потрібні для хорошого та повноцінного здоров’я жінки; 2) для того, щоб завагітніти потрібно повністю відмовитися від алкогольних напоїв та куріння сигарет, оскільки для майбутньої дитини – це дуже погано, а для жінки – це взагалі не прийнятна. Але не тільки жінкам потрібно відмовлятися, але їхнім чоловікам; 3) звісно ж період овуляції, завдяки якому Ваші шанси беруть в гору і цим можна прикороти весь процес для того, щоб завагітніти; 4) потрібно правильно харчуватися, іноді споживати вітаміни, які так часто не хватають жінці. Також і чоловікам потрібно їсти побільше м’яса, та горіхів; 5) за гігієною також варто слідкувати чоловікам, краще підмитися з розчином соди, аніж використати мильні засоби, - вони неєфективні для шкіри; 6) особливої уваги потребує поза в якій Ви займаєтеся сексом, якщо у жінки матка трішки зігнута – то потрібно підійти позаду.

Ось такі невеличкі відповіді на основні запитання жінок, тому прочитайте всю статтю дуже уважно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: