У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:37, 26 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Чемпіонат з волейболу завершено – переможців нагороджено!

Чемпіонат з волейболу  завершено – переможців нагороджено! thumbnail

В актовому залі Сколівської академічної гімназії 22 березня завершився чемпіонат району з волейболу серед учнів Соколівського району. Цікаво, хто став призером, та чи поповнились лави кращих?

Чемпіонати відбуваються в цій гімназії вже не вперше, та боротьба за перемогу цього річ виявилась надто напруженою. Вболівальники мали можливість побачити стрімкий силовий  ріст свої команд, на відмінну від минулих років. Також слід зазначити, що кількість школярів, що брали участь в змаганні значно збільшилась, а це не може не радувати око, адже молодь спортивно розвивається. Хоч і боротьба була важкою, та в залі панувала дружня атмосфера.

Отож, бронза в цьому році поїхала в смт Верхнє Синьовидне, срібло забрала збірна із Завадки, а золото отримала команда ДП « Сколівське лісове господарство».

Нагадаємо, що привітати юних волейболістів із завершенням чемпіонату прийшли: керівник відділу освіти Губиш Любомир Ярославович, радник голови районної ради Тренич Олексій Васильвич та Володимир Карлик. Вони побажали творчої наснаги усім учасникам, і наголосили, хай переможе найкращий!Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: