У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:29, 30 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

38-річний уродженець Німеччини засуджений на рік умовного ув’язнення за неявку до військомату

38-річний уродженець Німеччини засуджений на рік умовного ув’язнення за неявку до військомату thumbnail

Жителя Львова, що має українське громадянство, хоч і народився у місті Веймар,  що на сході Німеччини, Сихівський районний суд Львова засудив на рік позбавлення волі. Зважаючи на те, що він є  вихователем неповнолітнього сина, суд призначив  йому умовний термін.

Наприкінці січня чоловік не з’явився  до  військомату, без поважних на те причин. Звідки, по плану він мав відправитись до військової частини. Після затримання чоловік погодився на співпрацю зі слідством. Також ув’язнений зізнався у скоєному злочині та погодився на співпрацю зі слідчими.

Згідно зі статтею 336 Кримінального Кодексу України  суд засудив військовозобов’язаного до двохрічного увязнення. Та те, що він є опікуном врахувалося, як пом’якшуюча обставина, завдяки якій термін не лише скоротили до одного року, а й визнали умовним.

Нагадаємо, що 12 лютого був прийнятий закон « Про внесення змін до деяких законодавчих актів України». Згідно з яким особи, що ухиляються від служби цивільного захисту, або ж переховуються  під час мобілізації  караються ув’язненням від двох до п’яти років.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: