У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:40, 30 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Сила наших дітей – наше майбутнє

Сила наших дітей – наше майбутнє thumbnail

Учні львівських шкіл братимуть участь у змаганнях «Я захисник Вітчизни»

Партії «Удар Віталія Кличка» та  ГФ «Народна Самооборона» організовують змагання для старшокласників в ці вихідні на вулиці Бойківській, про це повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «Удар  Віталія Кличка». Організатори акції мають на меті розширити фізичні здібності юнаків.

Спочатку потрібно пройти реєстрацію, згодом урочисте відкриття. Школярам покажуть майстер-класи та проведуть інструктаж військової  підготовки,  а згодом зацікавлені учні матимуть змогу повторити побачене. Одним з найцікавіших змагань серед запланованих є  спортивне орієнтування. А також інструктаж по самозахисту, де очікуються найбільша кількість шанувальників. Найкращі учасники будуть нагороджені.

Відомо, що  участь у змаганнях візьмуть  близько 150 учнів, вони представлятимуть 14 шкіл з усього Львову. Інструктаж проводитимуть 25 тренерів, серед яких фахівці з рукопашного бою, а також працівники медичних установ. Учасники АТО також вирішили взяти участь у даному заході, вони будуть інструкторами по самозахисту і не лише.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: