У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:55, 31 Березня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Куди дивляться представники влади: посеред міста будують багатоповерхівки без належних документів!

Куди дивляться представники влади: посеред міста будують багатоповерхівки без належних документів! thumbnail

У Львові на вулиці Бойківській 30б почали зводити 10-поверхівку з сфальсифікованими документами. Хто чинить опір незаконній новобудові?

Представники приватного підприємства «Телець» підробили відомості у декларації про початок зведення багатоквартирних житлових будинків, які розпочали будувати у Львові поблизу місцевого «Горіхового гаю».

Прокуратура відреагувала на подібні вчинки так, що внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань  дані за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого у статті 358 Кримінально Кодексу України. Тобто, за умисне використання підробленого документа. Досудовим розслідуванням займається відділ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області.

Як зазначили у департаменті містобудування Львівської міської ради, ще у 2007 році за ухвалою міської ради ПП «Телець» зняв у оренду частину землі на цій вулиці. Та згідно з документами там дозволене будівництво 4-6-поверхівок (натомість там починають підготовку до зведення 10-поверхівки). Слід також зазначити, що головною умовою договору було те, що будь-яке будівництво мають схвалити у містобудівній раді, чого не було зроблено.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: