У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 6 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

І знову говоримо про децентралізацію на Львівщині

І знову говоримо про децентралізацію на Львівщині thumbnail

Нещодавно у Львові завершив свою роботу III Форум місцевого самоврядування. Протягом двох днів експерти з різних галузей  обговорювали найголовнішу реформу – децентралізацію місцевого самоврядування.

Вже третій рік поспіль експерти у справах місцевого самоврядування збираються аби обговорити актуальні проблеми і звести всі їх надбання до одноголосної Резолюції. Форум став не лише місцем де можна обговорити актуальні, наболілі питання та проблеми, він дав змогу учасникам обмінюватись власним досвідом. А також зрозуміти як збільшити роль місцевих органів влади у розвитку всієї держави.

На зустрічі розглядали 11 тем. Центральними з яких були децентралізація та реформування місцевого самоврядування з подальшим розвитком та вдосконаленням центральних органів влади.

Обговорення були досить дискусійними, адже це тема актуальна вже майже 20 років. І весь цей час вона розглядалася по різному. Тобто майже всі склади уряду розпочинали роботу над цією реформою. Та теперішній обіцяє децентралізацію негайно.

Підсумок їх роботи учасники хочуть звести у єдиний проект – Резолюцію. Протягом двох тижнів вся команда працюватиме дистанційно, аби узгодити всі нюанси. Опісля, коли всі думки і пропозиції з’єднаються в єдине, Резолюцію направлять до центральних органів законодавчої та виконавчої влади України.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: