У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:14, 7 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Повільно, але впевнено: вивчаємо Європейські стандарти

Повільно, але впевнено: вивчаємо Європейські стандарти thumbnail

Днями Львівським підприємцям розповідатимуть про можливості та засади виходу на Європейський ринок.

Клуб ділових людей доволі часто проводить різноманітні майстер-класи або ж бізнес-зустрічі задля вдосконалення знань у бізнесі та збагачення їх можливостей. Саме з метою розповісти про важливі, та маловідомі пункти сучасного бізнесу зберуться еліта українського бізнесу та представники програми SES (Senior Experten Service) фонду німецької економіки з міжнародного спіробітництва.

Практикум відбуватиметься два дні: 2 квітня на прикладі досвіду Польщі - майстер-клас «Вихід українських кампаній на ринки ЄС», а вже 8 квітня подібне проведуть представники німецької бізнес-еліти, вона матиме назву «Німецький досвід для вашого бізнесу».

Під час першого тренінгу учасникам наголошуватимуть на найголовніших запитаннях Європейського бізнесу, а саме: реєстрація ТМ у ЄС, захист прав на об’єкти інтелектуальної власності у Польщі, реєстрацію промислових зразків, а також захист прав інтелектуальної власності на митниці та патентування за національною процедурою.

Оратор зустрічі – патентний провірений України Марія Ортинська розповідає про роль чіткого алгоритму дій та розробки якісної стратегії. На її думку продумавши саме ці два пункти можна вдало вийти на іноземний ринок.

Щодо другої бізнес-зустрічі, то представники фонду SES поділяться з учасниками досвідом багаторічної роботи у всі сферах діяльності : сільське господарство, транспорт, зв'язок, освіта, охорона здоров’я, туризм і таке інше.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: