У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:43, 15 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Мода на українське

Мода на українське thumbnail

Ще з давніх часів українська вишивка несе в собі національні традиції та самобутність нашої країни і народу. Якщо раніше ми могли побачити вдягнених у вишиванки тільки сільських людей або творчі колективи, то в останні буремні часи, коли нація піднялася с колін і продемонструвала не тільки Росії, но і  всьому світові свою гордість і незалежність, речі з вишивкою просто увірвались у життя більшості з нас.

Сьогодні стало модним вдягатися у вишиті сукні та сорочки не тільки на урочисті події, різноманітні свята, але й носити їх повсякденно. Дизайнери та модельєри за допомогою різноманітної та різнобарвної вишивки перетворюють сукні на прекрасні витвори мистецтва. А саме поєднання вишивки з сучасними тенденціями моди, втіленими у фасонах суконь,  роблять їх не просто неповторними, а й унікальними.

Вишивкою можна прикрасити сукню з будь-якої тканини – шовкової, бавовняної, шерстяної та, навіть, із шкіри. Сукні вишивають як в ручну, так і машинним способом. Від цього, а також від складності вишивки, залежить ексклюзивність та вартість виробу.

Вишиту сукню ви можете замовити індивідуально у спеціалізованих студіях чи ательє, а можете придбати готову продукцію в інтернет-магазинах.

Широкий вибір вишитих суконь вразить будь-яку жінку і навіть самих завзятих модниць.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: