У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:45, 17 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

« Громадськість має сама визначити час і суму коригування ціни на проїзд у маршрутках» – Садовий

« Громадськість має сама визначити час і суму коригування ціни  на проїзд у маршрутках» – Садовий thumbnail

Днями відбулись громадські слухання щодо коригування ціни на проїзд у львівських маршрутках. Чим закінчились переговори?

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що через незадоволення громадянин щодо підвищення ціни на проїзд у місцевих маршрутках, він впевнений, що саме жителі міста мають дійти обопільного висновку. Він  говорить, що люди самі мають вирішили коли і на скільки підвищувати тариф.

Під час першого засідання пільговики наполягали на скасуванні рішення щодо пільгової години у львівських маршрутках, а перевізники вимагали підвищення цін, аби вийти хоча б на нульовий дохід. За словами директора підприємства «АТП-1» Михайла Сидоровича ціни потрібно підняти хоча б до 4,05 грн. Тоді підприємства не нестимуть збитків. А голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка взагалі запропонував інше вирішення проблеми: «Якщо підвищити ціни до 5 гривнів, то тоді ми матимемо змогу вийти на дохід у 15%». У залі розпочалась дискусія, яка завершилась бійкою офіцера-афганця і одного з перевізників. Через цей інцидент слухання закрили, та міський голова запевнив, що це питання буде вирішуватись на наступному зібранні.

Отже, засідання відбулось, та воно не дало остаточного результату.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: