У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:36, 19 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Де можна застрахувати своє здоров’я?

Де можна застрахувати своє здоров’я? thumbnail

Про Страхову медицину, якою користується увесь цивілізований світ, чули, напевно всі.

Нам, певно що, не судилося в найближчий період часу дочекатися введення в нашій країні державної системи медичного страхуванняі. А так як наше здоров’я все ж таки є безцінним, але не завжди міцним, то найкращий вихід для кожного – це особисто застрахуватися на випадок втрати здоров’я через хворобу.

Так, страхова компанія «Універсальна» пропонує добровільне медичне страхування всім фізичним та юридичним особам. Різні пакети програм страхування складаються з наступних опцій медичної допомоги: основних – стаціонарної, невідкладної та швидкої, амбулаторної, стоматологічної та забезпечення медикаментами при амбулаторному лікуванні; і додаткових –  «офісної аптечки»,  профілактики «комп’ютерного синдрому», діагностики венеричних захворювань та порушень зору, медичних профоглядів, тощо.

Основним обов’язковим пунктом, який повинна містити страхова угода – це надання стаціонарної медичної допомоги. Всі інші опції включаються у договір за вибором клієнта.

Страховий тариф визначають для кожного клієнта індивідуально, так як він залежить від різних факторів: кількості застрахованих осіб; обраного пакета програм медичного страхування, страхових сум по кожному страховому випадку окремо чи по всіх випадках разом; рівня медичного закладу, який обслуговує застраховану особу та регіону, де він проживає.

Цікавою програмою, що пропонує СК «Універсальна» для фізичних осіб, є програма медичного страхування «Стаціонар». В дану програму включено стаціонарну та швидку допомогу, діагностику та вітамінотерапію. Страхова сума програми складає 10 тисяч гривень.

Страхові договора на медичне страхування заключаються на один рік і діють тільки на території нашої країни.

Страхова компанія «Універсальна» із задоволенням надасть послуги з медичного страхування всім, хто цінує своє життя і здоров’я.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: