У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:31, 20 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На Львівщині відкрито нове газове родовище

На Львівщині відкрито нове газове родовище thumbnail

«Завдяки цьому родовищі, ми стаємо міцнішими у протистоянні з Росією» - голова Львівської ОДА Олег Синюта.

З 15 квітня в селі Облазниця Жидачівського району розпочато розробку ще одного газового родовища, яке дасть змогу стабілізувати кризовий газовий стан в Україні. Поблизу нового джерела газу  вже експлуатують Тейсарівське, Любешівське та Дашавські газові родовища.

Слід зазначити, що на цій площі попередньо пробурено три пошуково-розвідувальні свердловини, котрі вже підключені до магістральних газопроводів «Львівтрангазу». Їх глибина становить 360-500 м.  Дослідивши свердловину місцева влада зазначає, що запаси природнього газу саме в цій точці становлять близько 150 млн. м3.

Олег Синюта на урочистому відкритті зазначив, що це родовище можна буде прирівнювати до Дашавського, бо за словами геологів це одне з найбільших покладів газу на Західній Україні. Також голова зазначив, що в розробку родовища вкладено виключно українські інвестиції, це хороша ознака, адже будуть нові робочі місця, а значить край розвивається.

Представник ТзОВ «Західнадрасервіс» Степан Козицький звернув увагу на те, що  загальний обсяг інвестицій становить близько 50 мільйонів гривень. Їх кампанія вже планує розпочати роботу ще над двома свердловинами.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: