У Львові – події, мистецтво, життя



Сторінка додана 17:57, 21 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Медичний туризм – реальність чи вигадка?

Медичний туризм – реальність чи вигадка? thumbnail

«Львів’янам дуже вигідно розвивати сферу туризму» - впевнений екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета. Чи існує такий вид туризму і які його переваги?

Як відомо, Львів – туристичний центр України, адже, жодне місто не розвинуло цю сферу наскільки, як це зробили львів’яни. Та мешканці міста вважають, що потрібно продовжувати і показати не менш значущу річ Львова – Національний медичний університет. Зокрема, так вважає Павло Шеремета:  « Львів може запропонувати туристам не лише чудову архітектуру, а й наш національно-патріотичний дух! Немає потреби щось створювати – за нас це зробили наші предки. Та слід зазначити, що не потрібно на цьому зупинятися, потрібно все вдосконалювати».

Як зазначив економіст шляхом вдосконалення традиційного туризму можна вийти на новий рівень – створити медичний туризм.  Головною метою  для місцевий має бути створення з туристичної сфери потужний і правильний, довготривалий бізнес. Таким чином до міста приїздитимуть не дише пацієнти, а й лікарі, на різноманітні конференції чи з’їзди: « Якщо робити все вірно, то можна вийти на дуже хороший результат : туристи залишатимуться у Львові більше тижня» – наголосив Шеремета.

За попередніми дослідженнями, що проводились по всій Україні, задля створення одного робочого місця потрібно, аби до України завітали 26 туристів. А у перші десять днів до Львову завітали близько 200 тисяч туристів. Тобто, це вже близько 8 тисяч робочих місць. Отже, сфера туризму – це великі можливості для місцевого бізнесу.



Варто прочитати:






 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі



Варто прочитати: