У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 19:07, 22 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Нові правила польоту над Львовом

Нові правила польоту над Львовом thumbnail

Центр надання адміністративних послуг виявив ініціативу щодо змін правил польотів над Львовом. Хто їх підтримав, і які документи потрібні, аби політати?

Виконавчий комітет прийняв рішення щодо змін у процедурі надання дозволу на виконання демонстраційних польотів над містом. Змінити процедуру вирішили в Центрі надання адміністративних послуг міста Львова через те, що там вважають: теперішній стан надання типових послуг є некоректним.

Аби отримати відповідний дозвіл, для демонстрацій, або ж простих польотів потрібно звернутись в ЦНАП міста Львова з наступним пакетом документів:

1. Заява про надання дозволу на виконання демонстраційних та інших польотів над територією м. Львова на ім’я Львівського міського голови, подана не пізніше, ніж за 10 днів до проведення заходу (додаток до цієї інформаційної картки).

2. Копія витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (заявника).

3. Копія статуту заявника (у разі звернення юридичної особи).

Ці документи проходять ряд перевірок. Спочатку вони готуються  управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради – це займає близько 6 днів. Згодом надається у виконавчий комітет міської ради. А потім видається в Центрі надання адміністративних послуг.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: