У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:40, 24 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Енергоаудит вже у Львові

Енергоаудит вже у Львові thumbnail

Вчора, 22 квітня Львів отримав технічне обладнання з енергоаудиту вартістю 500 тисяч гривнів.

У Львові відбулось офіційне вручення технічного обладнання у рамках співпраці із зарубіжним проектом «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Координатор зустрічі -  голова з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності обласної ради  Ярослав Качмарик розпочав із представлення аудиторії обладнання для мобільної лабораторії. Після цього відбулися навчальні майстер-класи, на яких говорили про енергоаудит. У них взяли участь 14 учасників, які мали змогу ознайомитися із теоретичним курсом у НУ «Львівська політехніка». Всі учасники отримали свідоцтво про отримання спеціальності «енергоаудитор».

Кочмарик зауважив: « Енергоаудит – це невід’ємна складова енергозбереження. Її не потрібно недооцінювати. Що таке енергоаудит? Це своєрідна оцінка енергоефективності використання теплової і електричної енергії на якомусь конкретному об’єкті. Його метою є: визначення потенціалу енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності, розробка цільової, комплексної програми енергозабезпечення».

На врученні також говорилося про роботу над новим проектом енергозбереження Львівщини на 2016-2020 роки.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: