У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:24, 26 Квітня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Кому боротися з циганами?

Кому боротися з циганами? thumbnail

У центрі Львова розмістився цілий табір. Місцеві правоохоронні органи  проінформовані, та будь-які їх дії не зупиняють бандитизм та хуліганство надто сміливих циган.

А хіба вам не пропонували подивитися на ваше майбутнє? Ворожіння – найприбутковіша справа теперішніх циган. Саме таким чином місцеві, або навіть і не місцеві ворожеї за день заробляють тижневий ваш прибуток. А спробуй відмовити їм, тоді налякають ледь не до смерті, або ж проклянуть – і цілу ніч у вас безсоння. Хоча є люди, котрі володіють «майстерністю» відмовити цим безхатькам. Та таких доволі мало.

Ви чуєте галас, бійку, чи бачите як у людей видурюють гроші? Тоді ви у центрі Львова. Саме на перехресті вулиць Бандери та Чупринки розмістилася найнахабніша частинка людей – цигани. Ця безсоромна ланка людей випрошує гроші скрізь: у транспорті, на вокзалі, на зупинках, та й у центрі міста.

Правоохоронні органи неодноразово розганяли цілий циганський табір, та все безрезультатно: вони повертаються на «гарячі точки». Мало того, вони ще  й дітей своїх до жебрацтва привчили.  Як повідомляють міліціонери забрати дітей до притулку не вихід з даної ситуації, бо вони все одно втікають звідти.

Та як їх висилити з центру міста для всіх величезна загадка, напевне залишається чекати, доки їх самим не набридне дана місцевість.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: