У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:03, 1 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Інформативна стаття про БТІ в Україні

Інформативна стаття про БТІ в Україні thumbnail

Багато людей на сьогодні мають проблеми з цією службою. Оскільки, саме вона вирішує багато різноманітних проблем громадян та населення в цілому. Ми напишемо трішечки в цій статті, які саме функції виконує дана організація, але якщо, інформації Вам не вистачить, то зможете проглянути більше про БТІ на bti-kiev.com.ua.

І так, це такий орган, який вирішує низку наступних питань: здійснення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, а також провіряють оцінку нерухомості разом з проведенням повного обліку нерухомості. Отже, саме ці функції здійснює бюро, яке ще іменується як підприємство, яке перебуває в комунальній власності держави. З цього, можна зробити добрий висновок, що фінансується представлений орган з бюджету держави, і всі працівники заробляють визначену згідно закону заробітну плату – вона є дійсно не великою, адже в комунальних установах вони є визначені дуже малими окладами працівників.

Сюди особливо звертаються люди, які хочуть змінити щось в своєму житлі. Наприклад, якщо є можливість розширити його за рахунок лоджії, чи балкону, то потрібно прийти саме сюди, щоб Вам надали дозвіл – офіційний письмовий документ, який підтверджує, що Ваші наступні дії є цілковито нормальними, і що будинок багатоповерховий не знесеться і нічого з ним не станеться від такий дій особи. Або, якщо Ви хочете добудувати ще одну кімнату, то також потрібно звертатися до цієї служби за дозволом і так, по кожному Вашому будівництві.

В Україні це підприємство відкрите для того, щоб полегшити громадянам життя, але чомусь, все на справі дії навпаки. Велика морока, коли приходиш до працівників і вони навіть не розуміють в чому суть питання людини. Тому, потрібно більше підбирати штаб працівників, які розуміють суть своєї роботи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: