У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:48, 8 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оглядини військової техніки влаштували у Львові

Оглядини військової техніки влаштували у Львові thumbnail

Вчора львів’яни мали змогу подивитися на обладнання, яке відправляють в зону АТО. Як зазначили організатори, люди мають знати, що потрібно військовим, не просто зі слів, а й розбиратися у всіх приладдях.

Мешканці Львова мали змогу подивитися на прилади, які відправляють бійцям, котрі перебувають в зоні АТО. Учасники волонтерської ініціативи «Львівський лицар» запросили  на зустріч всіх бажаючих мешканців міста, задля перевірки і так званого навчання, адже, як переконують вони, всі мають знати з чим працюють наші захисники.

Часто люди віддають кошти на благодійність, але чи дійде допомога до військових, залишається лише гадати. Тому організатори акції вирішили не просто прозвітуватися перед благодійниками, а й навчити тих, що саме потрібно купувати у разі необхідності.  Учасники також могли приєднатися до збору коштів на амуніцію військовим.

«Надворі такий час настав, що навіть ті хто не на війні мають знатися на їх потребах, адже ніхто не знає хто з нас завтра опиниться там» - розповідає учасниця заходу Олена.

А ми хочемо нагадати, що оглядини техніки ще тривають, хто хоче приєднатись: палац Сапєгів, що на вул. Коперника, 40а, щодня до 20:00 години.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: