У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:07, 13 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Не байдужі львів’яни прибирали Скнилівський парк

Не байдужі львів’яни прибирали Скнилівський парк thumbnail

9 травня у львівські волонтери організували в своєму місті день перемоги над сміттям. Більше тридцяти людей брали участь в акції.

Львів’яни, яких бентежить стан навколишнього середовища у їх місті вирішили об’єднатися, задля прибирання Скнилівського парку. Учасники акції прийшли на місце «дислокації» уже озброєні: рукавичками та пакетами для сміття.

Більше тридцяти людей протягом чотирьох годин прибирали парк від сміття, адже як говорять ініціатори проведення акції, у парку відпочинку вже не залишилося місця для відпочинку. Під час акції було зібрано близь триста мішків зі сміттям, які  вивезли на сміттєзвалище дві машини «МАЗ».

Учасники прибирання висловили щире сподівання на те, що парк таки приберуть до кінця, адже, за їх словами там ще залишилося близько десяти куп зі сміттям.

Організатором акції став  координатор «Економічного бойкоту» Олег Радник, який повідомив, що не очікував що на акцію зійдуться аж тридцятеро людей: «Кількість людей перевищила моїх сподівань, та скажу, що для першого разу саме така кількість – це нормально» - зазначив Олег. За словами організатора, він особливо був здивований тим, що на прибирання такожприйшла сім’я активіста Євромайдану з Луганська Сергія Голотова: «Львів’яни відсиджуються на диванах, а людина, яка майже не має відношення до нашого міста прийшла».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: