У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:37, 16 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Постачання товарів – важлива справа

Постачання товарів – важлива справа thumbnail

Постачання різноманітних товарів та продукції, насправді дуже відповідальна справа для кожного. Тому що, якщо ви завідуєте якимось магазином, то знаєте, що коли товар чи продукцію затримують, то ви кожної хвилини втрачаєте свій заробіток. А вся справа в тому, що наприклад, коли клієнт приходить до магазину, й просить йому продати той же майонез, а його якраз повинні були довезти, але так і не зробили цього, тому що машина десь на пів дорозі зламалася, то ви втрачаєте прямо кажучи свій прямий прибуток з продукції. І не важливо, чи клієнт хотів щось дрібне, чи щось дійсно велике. Таким чином постачальників варто шукати контакти тут, - а саме в Інтернеті, а потім самостійно з ними зв’язуватись. І  якщо потрібно навіть зустрітися одразу з постачальником, то зустрічайтеся та домовляйтеся, це тільки у ваших особистих інтересах.

Завжди потрібно думати заздалегідь, щоб не помилитися в своїх розрахунках, а також це дуже важливо, якщо у вас є свій заклад харчування – кафе чи ресторан. Оскільки, якщо вам вчасно нічого не привезуть, а у вас в цей час заказали банкет на декілька сотень персон, тоді дійсно, ви можете прогоріти та навіть, увійти в мінус по затратам. Це, дійсно дуже відповідальний бізнес, помилок таких він не пробачає. Тому, ви повинні про все поміркувати, замовити за декілька днів необхідні харчові товари, якщо це наприклад, дуже необхідно.

Зазвичай, таких проблем ніколи немає, якщо дійсно в дорозі десь не зламалася машина перевізника. Якщо ж навіть таке трапилося, то перевізник повинен подзвонити попередити заздалегідь, оскільки якщо не попередить, то постраждають і люди, які перевозить, і господар ресторану чи кафе. Це буде неодмінно правильним рішенням для всіх. Також, щоб такого не трапилося, потрібно проходити часто перевірку транспортного засобу на якому щось перевозить, особливо важкі грузи.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: