У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:05, 19 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Оголошено трьох лауреатів премії Ірини Вільде

Оголошено трьох лауреатів премії Ірини Вільде thumbnail

На святкуванні 108-річниці від дня народження Ірини Вільде відзначили трьох лауреатів премії,яка створена в її честь.

Святкування річниці з дня народження Дарини Макогон розпочалось покладанням квітів на могилу відомої української лауреатки Шевченківської премії – Ірини Вільде, що на Личаєвському цвинтарі. Згодом учасники продовжили  своє зібрання в Львівській письменницькій організації.

Перше слово було за головою львівської письменницької організації Ярославом Камінецьким, який розповів присутнім, про великий вклад талановитої письменниці, яка стала, для молодих письменників свого часу, і матір’ю і свахою. За словами Ярослава ця відома всім постать наскільки  опікувалась молодою письменницькою діяльністю України, що неодноразово чула в свою сторону прекрасне слово своїх послідовників: мати.

Лауреат шевченківської премії Роман Любківський на даній події висловив небажання щодо коопрування секретаріату спілки  письменників України до складу журі премії Ірини Вільде. Його одноголосно підтримали.

Найбільш очікуваним для багатьох присутніх став момент нагородження премією. Її лауреатами стали : Роман Горак, Володимир Даниленко, Марина Павленко.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: