У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:32, 21 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У понеділок відновлять роботу над реконструкцією тролейбусної лінії №13

У понеділок відновлять роботу над реконструкцією тролейбусної лінії №13 thumbnail

За словами директора ЛПК «Львівелектротранс» Сергія Васильєва роботу над подовженням лінії буде поновлено.

Вже у понеділок лінію будуть продовжувати, адже, майже все необхідне обладнання закуплено. «Також попередньо було замовлено трамвайно-тролейбусне пересічення, на яке ми ще очікуємо. Воно буде розміщено поблизу оперного театру» - розповів головний інженер ЛПК «Львівелектротранс» Володимир Ковалів,- «за планом ми маємо додати три зупинки: перші дві - по обидві сторони проспекту Чорновола, і ще одну на майбутній кінцевій зупинці –проспекті Свободи, біля пам’ятника Тарасу Шевченку».

У Львівській міській раді цю подію прокоментували наступним чином: « За нашими даними, роботу над реконструкцією завершать уже до кінця травня.  Маршрут буде таким: тролейбус №13 їздитиме по проспекті Свобода, далі до вулиці Гнатюка, а згодом звертатиме на іншу сторону проспекту до площі Різні, потім до проспекту Чорновола, а далі за своїм звичним маршрутом. На відновлення робіт міський бюджет виділив близько 500 тисяч гривнів».

Нагадаємо, що наразі кінцева зупинка цього тролейбуса – на вулиці Зерновій.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: