У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:13, 24 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Бути чи не бути нічним маршруткам у Львові?

Бути чи не бути нічним маршруткам у Львові? thumbnail

У місті розробляють проект згідно з яким, нічними вулицями міста курсуватимуть маршрутки.  Хто став ініціатором, і чи  потрібні взагалі такі «комунальні таксі»?

Під час того, як по всій Україні депутати з різних міст говорять про необхідність впроваджувати реформи, у Львові уже активно оновлюють усю транспортну систему міста. Все почалось із продовження маршрутів деяких тролейбусів, підняттям тарифів за проїзд, і тепер місцева влада вирішила порадувати хоч трішки своїх мешканців внесенням  у нічний  графік так званих «комунальних» таксі.

Слід пригадати той факт, що цей проект уже не одноразово обговорювався у місті Лева, та не досягнув позитивних результатів через те, що людей які б користувалися такими  послугами на той час було дуже мало. Та наразі, проводиться соціальне опитування, по результатам якого можна впевнено стверджувати, що кількість потенційних пасажирів збільшилась.

Як зазначив мер міста Андрій Садовий уже розроблено маршрути та відома приблизна вартість проїзду – 8 гривень: «Такі маршрути потрібні потрібні нашому місту. Зараз ми працюємо над економічними розрахунками – а це вже вирішальний крок до реалізації цієї ідеї».

Нагадаємо, що ініціатором цього проекту стала ГО «Самопоміч». За даними їх очільника -  Андрія Шевцова  вони звернулися до місцевих виконавчих органів, а ті підтримавши їх пропозицію розпочали  проектування.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: