У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:26, 30 Травня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Як реформується львівська міліція

Як реформується львівська міліція thumbnail

Днями начальник Головного управління МВС України уЛьвівській області полковник міліції Дмитро Загарія зустрівся зделегацією Комітету ЄС з цивільних аспектів врегулювання кризовихситуацій (CIVCOM), який складається з представників країн - членівЄС та представниками Консультативної Місії ЄС в Україні (EUAM).Іноземні спеціалісти вивчали питання впровадження реформ сектору безпеки України, зокрема й на Львівщині.

У зустрічі, темою якої була діяльність та взаємодія Консультативної Місії ЄС зправоохоронними органами України, взяли участь начальник Штабу ГУМВСУкраїни у Львівській області полковник міліції Юрій Гладун та працівникиглавку.

«Ми дуже вдячні представникам Комітету та Консультативної місії заспівпрацю у проведенні реформ правоохоронних органів. Ми малиможливість поспілкуватись і розповіли представникам ЄС про основнінапрямки, у яких реформуються ОВС Львівщини. Вони доведуть цюінформацію до своїх комітетів і буде прийняте рішення про подальшуспівпрацю», - розповів Дмитро Загарія.

Окрім того, мова на зустрічі йшла про взаємодію між відомствами – прокуратурою, міліцією, органами державної влади та громадянськимсуспільством.
«Ми бачимо великий запит на реформи правоохоронних органів відсуспільства та високо оцінюємо прагнення правоохоронців Львівщиниреформуватись», - зазначила під час брифінгу голова Комітету ЄС зцивільних аспектів врегулювання кризових ситуацій (CIVCOM) пані СтеллаАнкрава.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: