У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:00, 4 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Через негостинних львів’ян «Шахтар» не бажає грати на їх полі

Через негостинних львів’ян «Шахтар» не бажає грати на їх полі thumbnail

Гравці футбольної команди «Шахтар» не бажають більше грати на львівському полі, пояснюючи це тим, що місцеві вболівальники некоректно поводяться.

За словами захисника футбольної команди Ярослава Ракітського, той не має бажання більше грати на цьому полі, адже вболівальники зовсім не підтримують їх. Крім того, вони ведуть себе зовсім непристойно по відношенню до них, адже показують щиру нелюб’язність різноманітними жестами.

Тарас Степаненко підтримав Ярослава, і додав: «Вболівальники з трибун кричать про те, що не люблять нас, що вболівають за «Дніпро». Наша команда не бажає більше не бажає грати на львівському полі, адже така ситуація трапилась вже двічі».

Нагадаємо, що у червні 2014 року в українських ЗМІ журналісти  активно розглядали тему переїзду команди. В деяких говорилося, що гравці бажають переїхати до Чернівців, деякі – до Львова, а інші до Черкас. Самі ж гравці прокоментували подію так: « Ми братимемо участь в Чемпіонаті України, навіть якщо нам прийдеться тренуватися на інших полях». Та футбольна команда «Шахтар» була змушена переїхати з Донецька у Львів через військові дії які досі мають місце на їх батьківщині.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: