У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:20, 8 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові відбудеться турнір з бойового гопака “Львівська Хортиця”

У Львові відбудеться турнір з бойового гопака “Львівська Хортиця” thumbnail

У Львові відбувся Всеукраїнський турнір з рукопашу гопак. В чому полягає цей досить молодий вид спорту, і як багато у нього прихильників?

У травні  маленька частина Львову перетворилася на його величність Хортицю. Чому? Тому, що ту відбувалися досить незвичайні змагання – з рукопашу гопак. Не дивлячись  на те, що цей вид спорту досить молодий, прихильників у нього чимало.

Як розповів нам учасник турніру Олег Геш, цей вид спорту спицифічний,  адже аби отримати перемогу потрібно не лише вміло битися – потрібно бути обачливим, спритним. За словами юнака, важко працювати у шароварах лише через те, що вони стримують ноги, і їх важко закидувати. Як не дивно, подібні змагання тривають у два раунди, кожен з яких по дві хвилини, адже швидкість битви стомлює надто швидко.

« Вони суперники на майданчику, поза ним – це товариші. Тобто всі учасники добре знають межі і розуміють, що перемогу отримає спритніший» - головний суддя змагань  Ігор Кукурудзяк.

Цікавим є той факт, що не лише українці займаються таким незвичним видом спорту. На турнірі можна було зустріти учасників із інших країн.

6 червня у Запоріжжі відбудеться національний кубок України з рукопашу гопак. Тому, цей турнір – це чудова нагода потренуватися перед важливим боєм.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: