Сторінка додана 16:33, 10 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Львівські ветерани успішно виступили на Кубку Даную з плавання

Львівські ветерани успішно виступили на Кубку Даную з плавання thumbnail

Два спортивних клуби плавання з Львівської області – Euro-Lviv Msc і Swimming club no stars, вибороли перші місця на представницьких змаганнях із плавання серед ветеранів спорту "Кубок Дунаю" серед клубів Центральної та Східної Європи та VI відкритому чемпіонаті Угорщини з плавання у закритому басейні в категорії "Мастерс".

У змаганнях, що відбувалися упродовж 5-7 червня в угорському місті Кечкемет, взяли участь 48 ветеранських плавальних клубів, за команди яких змагалися спортсмени віком від 25 років і старші з різних куточків світу. Учасники змагалися на різних дистанціях у різних видах програми.

Клуб Swimming club no stars здобув 154 медалі (83 золотих, 41 срібних, 30 бронзових), а спортсмени з Euro-Lviv Msc вибороли 108 медалей (51 золотих, 32 срібних,25 бронзових)! Третє клубне місце посів клуб із Угорщини Budapesti Delfinek, що загалом виборов 67 медалей.

До слова, ветеранам плавання Львівщини встановили 23 рекорди України на різних дистанціях.

Управління молоді та спорту Львівської обласної держаної адміністрації вітає спортсменів із успішним виступом на міжнародних змаганнях!