У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:35, 12 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові побудують новий житловий квартал

У Львові побудують новий житловий квартал thumbnail

З 26 травня по 26 червня 2015 року триває громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельних ділянок за межами населеного пункту м. Львова по вул. Пасічній.

У Львівській міській раді 12 червня відбудеться публічне представлення  проекту детального плану території земельних ділянок за межами населеного пункту м. Львова по вул. Пасічній
Зі слів головного архітектора проекту Миколи Лопушанського,  детальний план розробляється для зміни функціонального призначення земельної ділянки, що є у постійному користуванні концерну «Сімекс». На цій території, площею 10,8 га, передбачається побудова кварталу малоповерхової (4 + мансарда) житлової  та громадської забудови.

Ділянка, на яку розробляється ДПТ, розташована за межами населеного пункту при північно-східній межі м. Львова, біля Винниківського лісопарку.

У межах кварталу передбачається побудова початкової середньої школи, дитсадка, підземного паркінгу, а також  торгових та побутових  об’єктів.

На думку головного архітектора проекту, розташування проектованого кварталу допоможе розв’язати низку проблем мікрорайону.  А саме, будуть створені місця для дітей у новому садочку та школі для молодших класів, а також вирішиться гостра проблема з паркуванням автотранспорту.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: