У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:44, 15 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Голова Львівської обласної ради зустрівся з послом Ірану

Голова Львівської обласної ради зустрівся з послом Ірану thumbnail

Сьогодні, 14 червня, голова Львівської обласної ради Петро Колодій взяв участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Іран Й. В. паном Мохаммадом Бехешті-Монфаредом.

Під час зустрічі керівництво області ознайомило пана Посла з економічним та енергетичним потенціалом області, сторони обговорили перспективні напрями для розвитку співпраці. Пан Посол озвучив пропозицію про можливість встановлення та розвиток співробітництва між Львівською областю та однією з провінцій Ірану, а також між містами Львівщини та регіонами Ісламської Республіки Іран як регіонами-побратимами. Також він запросив представників Львівщини взяти участь у делегації Міністерства палива і енергетики України, яка готується незабаром відвідати Ісламську Республіку Іран.

Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран Й. В. пан Мохаммад Бехешті-Монфаред перебуватиме у Львові два дні, 14 - 15 червня 2015 року. Завтра він матиме зустріч із керівництвом та викладачами перської мови у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Тому під час зустрічі також обговорили напрями співпраці в освітній галузі. Пан Посол повідомив, що незабаром львівські студенти матимуть можливість пройти стажування в Ісламській Республіці Іран.

Окрім того, голова Львівської обласної ради Петро Колодій ознайомив гостя з функціями органів місцевого самоврядування в Україні, а також із тими реформами, які зараз проводяться в нашій державі. Петро Колодій висловив переконання, що в Україні пройде децентралізація, і органам місцевого самоврядування будуть повернені ті функції, які були передані державним адміністраціям.

Далі зустріч продовжилася у кабінеті голови Львівської обласної ради. Петро Колодій ознайомив гостя з основними етапами національно-визвольної боротьби в Україні, а також детальніше розповів про роль та діяльність органів місцевого самоврядування в Україні.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: