У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:07, 15 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові триває соціальний проект «Мій тато захищає Україну»

У Львові триває соціальний проект «Мій тато захищає Україну» thumbnail

У Львові триває соціальний проект «Мій тато захищає Україну» в якому вже взяли участь близько тисячі дітей. Для чого потрібні подібні проекти, і яке вони мають значення для суспільства?

Львів знову об’єднує суспільно-важливою подією. Цього разу – це конкурс талантів юних мешканців міста. Та слід наголосити на тому, що це незвичайний проект, адже в його основу не лягають якісь змагання: його метою є об’єднання дітлахів, чиї батьки перебувають, чи перебували в зоні антитерористичних операцій.

Подібний конкурс відбувається вперше, та не дивлячись на це, охочих показати свій талант чимало: майже тисяча дітей взяли в ньому участь.

Українські діти доволі частіше використовують у повсякденному житті слово війна, саме тому потрібно об’єднатися, аби показати їм, що це не тільки їх біда, і з нею можна боротися – об’єднавшись ми сильна нація. От і Катерина Півнюк, яка отримала перемогу у конкурсі запевняє, що добре розуміє де знаходиться її батько. Дівчина дуже хвилюється за нього, тому вийшла зі скрипкою на сцену, аби показати мешканцям свого міста, що може перебороти всі страхи, головне щоб батько повернувся: «Мій тато на війні. Я дуже пишаюся ним, та попри це я хвилююся за нього».

Конкурс завершився, та організатори переконують, що це лише перший етап: далі буде найцікавіше. За словами одного з організаторів Уляни Флишко, планується провести ряд концертів, в яких братимуть участь не лише діти зі Львову, а й із південної, східної України, Угорщини та Польщі.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: