У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:38, 16 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові на одній із вулиць встановили вело генератор для підзарядки телефонів

У Львові на одній із вулиць встановили вело генератор для підзарядки телефонів thumbnail

У вас розрядився телефон? Не біда!

У Львові вирішити цю проблему не так то й складно: на одній із вулиць встановили вело генератор для підзарядки. За яким принципом він діє?

Якщо у вас розрядився телефон, то все, що вам потрібно це USB-кабель та ваша сила і швидкість. Чому? Тому, що напередодні всесвітнього дня Енергетики у Львові, на площі Ринок встановили цікавий генератор, яким безперечно може скористуватись будь-хто.  Вся його суть полягає в тому, що ви повинні під’єднати через USB-кабель і зручно вмостившись на машині крутити педалі. Так-так, педалі. Уявіть собі воно працює!

Такий самий генератор того річ було встановлено на вулиці Староєврейській, та коли наступила холодна пора року, його забрали через побоювання механічних пошкоджень.

« Велогенератори – це повідомлення про те, що альтернатива таки існує, крім того, вона може бути корисна кожному, адже покрутивши педалі ви зможете не лише підзарядити телефон чи планшет, а й зайнятися спортом. Як кажуть, все для вашого здоров’я. Саме завдяки таким генераторам ми будемо екологічно дружнішими» - стверджують активісти.

Нагадаємо, що вело генератор встановили завдяки львівській команді активістів, які працюють над проектом «Майстерня клімату» вже понад 12 місяців.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: