У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:53, 20 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові знайдені артефакти XIII століття

У Львові знайдені артефакти XIII століття thumbnail

На розі вулиць Вірменської та Краківської, під час 4 черги археологічних розкопок, що розпочались у квітні 2015 року, археологи знайшли артефакти давньоруської доби XIII століття. Про це пише gazeta.ua.

Дослідження цієї частини міста ведуться ще з 2007 року, але такий великий «шматок» історії віднайшли лише тепер.

Остап Лазурко, молодший науковий працівник рятівної археологічної служби каже, що зараз проводять роботи лише там, де місто незабудоване сучасними спорудами. Відкрили фрагменти пивниць будинку номер шість, що по вулиці Вірменській, там знайшли вихід до внутрішнього двору де вдалося розкопати господарське приладдя, фрагменти амфор, глечиків та інші знахідки ХІІІ століття. Металошукачем виявлено бронзові прикраси та більш ніж півсотні нумізматичних елементів.

В найближчий час археологи планують рухатись у напрямку Вірменської вулиці, щоб повністю завершити дослідження. До речі, саме тут скоро розпочнеться зведення готельного комплексу. Забудовник обіцяє, що історичну спадщину, яку віднайшли археологи буде збережено.

Остап Лазурко додав, що в майбутньому не проти віддати знахідки давньоруської доби для експозиції в залах готелю, що стане невід’ємною частиною історії і водночас прикрасою.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: