У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 09:49, 20 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Світ Юрського періоду у Львові

Світ Юрського періоду у Львові thumbnail

Пройшло вже більш ніж 20 років з часу коли вийшов перший фільм Стівена Спілберга про парк динозаврів. Але тварини Юрського періоду повертаються, і вже з середини червня  цього року маємо можливість переглянути нову фантастичну стрічку «Світ Юрського періоду».

4 частина легендарного фільму чекала свого виходу на екрани майже 14 років, хоча задумка відзняти продовження стрічки виникла одразу після виходу 3 частини фільму (2001 р.). Однак через непорозуміння в команді перегляд кінострічки відтягнувся на довгий період. Коли назва, сценарій та інші деталі були узгодженими, почався процес створення фільму, який знімався на Гавайях з квітня 2014 року.

Сюжет кінострічки розвиватиметься після 22 річної сплячки парку атракціонів та мовчання динозаврів. До речі, перша назва нового фільму мала бути «Парк Юрського періоду 4: Зникнення». Та у вересні 2013 року перейменували на «Світ Юрського періоду».

»Нова частина фільму з бюджетом у 150 мільйонів доларів за перший уік-енд зібрала в прокаті майже 512 мільйонів доларів, що в історії кіно стало рекордним показником, пише Business Insider. Отже,  3D стрічку варто неодмінно переглянути на великому екрані.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: