У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:42, 22 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Добровільне об’єднання на Львівщині: хто за, хто проти, утримались?

Добровільне об’єднання на Львівщині: хто за, хто проти, утримались? thumbnail

Вкотре на порядок денний у Калинівцях виносять питання щодо об’єднання територіальних громад. Як відносяться сільські голови до такої пропозиції, і чи бути об’єднанню взагалі?

У Калинівський Райдержадміністрації знову зібралися сільські голови, аби обговорити питання, яке вже вимагає вирішення: бути чи не бути об’єднанню громад.

Деякі сільські голови вагаються, хоч і добре розуміють: така дія неминуча, а деякі переконують інших, що мовляв, тягнути більше неможна, потрібно негайно приймати рішення і починати спільну, якісну та нову співпрацю.

От наприклад, сільський голова Іванівців Віктор Онофрійчук говорить, аби ті хто ще має сумніви, що об’єднання територіальних громад принесе лише користь кожному учаснику, задля власного переконання провели підрахунки, які фінансові вигоди отримають громади об’єднавшись у єдине ціле. Його також підтримує заступник фінансового управління Галина Цал-Цалко,  яка підкреслила, що об’єднавшись територіальні громади матимуть багато переваг, не лише фінансових, а й багатьох інших.

Нагадаємо, що 5 лютого був прийнятий Закон України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», згідно з яким держава здійснюватиме підтримку громад, наданням коштів на розвиток інфраструктури згідно з планом розвитку територіальної громади.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: