У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:07, 22 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У центрі Львові не вистачає місця

У центрі Львові не вистачає місця thumbnail

Львів, як відомо є одним із найбільших туристичних міст України. Туристів, тут хоч забирай, і саме вони готові витрачати гроші на веселощі, походи в ресторани, магазини за для свого задоволення та відпочинку. За словами бізнесменів та рітейлерів, останні роки Львів активно «розбудовується» в плані продовольчих товарів, великих ресторанів, пивниць, кафе, пабів і стає продуктивним містом.

В проміжку останніх декількох місяців цього року відкрилось близько 30 нових закладів, це на половину більше ніж того року підрахувала Ольга Носонова генеральний директор компанії «Ресторанний консалтинг»

Ігор Баленко, співвласник мережі «Фуршет2 відмітив, що Львів, як і Київ є одним з найбільших пріоритетних регіонів для розвитку. Наша компанія на разі шукає приміщення для відкриття магазин - додав Ігор.

Плануємо до кінця року відкрити ще один супермаркет «Сільпо» - розповів генеральний директор «Пакко Холдингу» Олег Мерченко. Тобто, зрозуміло, що Львів не зупиняється і лише робить кроки вперед.

Відкрити щось нове у Львові складно, адже в центрі міста, майже не залишилось місць для нових закладів, та ресторатори і рітейлери не лякаються і планують активно розвивати свій бізнес. Не зважаючи на те, що конкуренція досить велика, підприємці бачать у цьому перспективу.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: