У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 08:36, 23 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Цигани у Львові на кожному кроці

Цигани у Львові на кожному кроці thumbnail

Львів останніми роками приваблює не тільки туристів, але й циган. Тут вони знайшли собі і роботу і нічліг і друзів.

Львів’яни обурюються, що ні місцеві правоохоронні органи, ні влада не боряться з такою кількістю циганських таборів. По перше, це псує імідж туристичного міста, по друге це лякає містян, адже цигани крадуть, пристають, проклинають тощо.

Жителька Львова пані Слава каже, що її приятельки і не раз віддавали всі свої гроші незнайомим жінкам, а через декілька хвилин опам’ятовувались, і не розуміли, що сталося.

Зі слів містянина Григорія, контролювати циганів повинні місцеві правоохоронці, адже крадіжки, навмисні перешкоджання, усе це є кримінальною відповідальністю.

Не менш обурені і ресторатори, бідкаються, що цигани не тільки чіпляються до відвідувачів, але й крадуть їжу, а якщо хтось не задовольнив їхні потреби, то можуть плюнути в страву чи перевернути.

Міліціянти на це мають свою думку, говорять, що цигани не так вже й багато біди приносять місту, живуть, як люди, але, якщо порушили закон, то притягаються до відповідальності.

Андрій Москаленко директор департаменту «Адміністрація міського голови» каже, що це питання потребує детального розгляду і вирішення, адже цигани не постійні люди, сьогодні тут, завтра там. Тому, потрібно залучити не тільки владу, але й правоохоронців і спільними зусиллями вирішити проблему.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: