У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:00, 23 Червня, 2015

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль донецької культури у Львові триває

Фестиваль донецької культури у Львові триває thumbnail

У Львові з 16 по 30 червня проходитиме фестиваль «Донкульт», який розкриє всю таємничість донецької культури.

Такий масштабний захід має на меті показати різнобокість культури Донбасу, зруйнувати всі побудовані стереотипи і проявити багатогранність регіону.

Організатори намагаються продемонструвати якомога більше сфер, а тому створили секції, які присвячуються кіно, музиці, літературі, моді, поезії, театру, образотворчому мистецтву тощо. Пропонують гостям переглянути декілька вистав, фільмів про Донбас, зустрітися з письменниками, поспілкуватися у дружньому колі. Кажуть, що не очікували такої великої кількості людей, хто б зацікавився культурою сходу України, але їх стає все більше і більше.

Одна із відвідувачів фестивалю Юлія, говорить, що культура Донбасу є частиною України, та через нестачу знань створюються непорозуміння і конфлікти. Ці заходи зближують, дають зрозуміти один одного.

Як повідомили організатори, такий мистецький форум створений для єднання України в цілому. Надалі планують провести схожий захід на Донбасі, але вже про культуру Львову, а пізніше і в інших містах. Організаторами фестивалю «Донкульт» є Благодійний фонд «Мистецькі надра».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: